Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Sfeervol schilderij van een Hollands landschap met korenschoven en bewolkte lucht. Techniek is olieverf op doek, dik aangezet. Linksonder staat FB als monogram en 1966 als datum. In mooie staat, heeft kleine beschadiging in doek maar is aan is aan de voorzijde nauwelijks te zien. Voorzien van nett houten lijst. Kan zo aan de muur.
Afmeting doek is 50x60 en van de lijst 58x68cm.
Objectlocatie | Esch, Nederland |
Starttijd | 20-10-2017 om 17:29 |
Eindtijd | 27-10-2017 om 17:29 |