950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Gemengde techniek door Henk Vermolen
Voorstelling van een zittend naakt
Losbladig, beeldmaat 49x30, bladmaat 53x34
Gesigneerd in potlood r.o. 'Henk Vermolen'
Gedateerd in zwart r.o. '26 febr 92'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 19-10-2017 om 17:48 |
Eindtijd | 25-10-2017 om 19:48 |