Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door een mij onbekende kunstenaar
Sterk verwant aan het Duits Expressionisme
Voorstelling verwant aan de Icarus symboliek
Losbladig, beeldmaat 32x25, bladmaat 38x27
Niet gesigneerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 5-10-2017 om 12:27 |
Eindtijd | 19-10-2017 om 21:27 |