Larry Zox - "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Fon Klement - Paysage Jaunaire
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere aanbieding: 17de eeuwse kunst.!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Twee gravures van de befaamde zeventiende eeuwse graveur Pieter Schenk ( 1660 - 1711 ) uit een overzicht van zijn werk . ( pag. 30 en 33 ) Voor nadere informatie over zijn werk zie ook SCHEEN.
Schenk had kennelijk iets met gebouwen om mensen, waar iets goed mis mee was, op te sluiten. Afgebeeld: het '' Tuchthuys der Vrouwen '' en het '' Doll Huys ''
De prenten zijn goed behouden achter glas en ingelijst.
De maten van de prenten zijn gelijk. ( 19,5 x 22,5 cm )
De conditie van de werkjes is goed, maar het geheel heeft wèl wat gebruikssporen.
Verzending per PostNL ( kosten koper )
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 6-10-2017 om 16:44 |
Eindtijd | 20-10-2017 om 16:44 |