Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Rivaltini Gouda - platelen vaasje
Platelen vaasje van een obscuur Gouds plateelfabriekje wat kort heeft bestaan. Geproduceerd in de eind jaren'50 of begin jaren'60, heeft duidelijke overenkomsten met werk van Flora en Regina uit die periode. Mat blauw geglazuurd en voorzien van een zeer naief decor van vogels? Wel en zeldzaam stukje plateel voor de verzamelaar! In prima onbeschadigde conditie en volledig gemerkt aan de onderzijde.
Afmetingen; 16,5 cm hoog en 9 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 5-11-2017 om 8:25 |
Eindtijd | 12-11-2017 om 8:25 |