950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Stenen relief “Italiaanse charme”
Prachtige kleuren
Kunstwerk is een unica en gesigneerd
Afmetingen: B53 x H33cm x D5cm. Werk kan zowel aan wand worden gehangen (ophangvoorziening D-ring voorzien) als staand worden geplaatst.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland |
Objectlocatie | ROOSENDAAL, Nederland |
Starttijd | 10-10-2017 om 10:21 |
Eindtijd | 17-10-2017 om 10:21 |