Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Dit werk komt uit een galerie die gestopt is, nu extra voordelig.
Mohana van den Kroonenberg Titel: Paardje brons 11 hoog.
Galerieprijs: € 350,00 nu € 150,00
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Heeze, Nederland |
Starttijd | 6-11-2017 om 15:51 |
Eindtijd | 13-11-2017 om 15:51 |