Tekeningen / Aquarel Items aflopend
a-verbeek-20e-eeuw-aquarel-koeien-op-het-land
a-verbeek-20e-eeuw-aquarel-koeien-op-het-landa-verbeek-20e-eeuw-aquarel-koeien-op-het-landa-verbeek-20e-eeuw-aquarel-koeien-op-het-landa-verbeek-20e-eeuw-aquarel-koeien-op-het-landa-verbeek-20e-eeuw-aquarel-koeien-op-het-landa-verbeek-20e-eeuw-aquarel-koeien-op-het-land
A. Verbeek ( 20e eeuw ) - aquarel - koeien op het land.
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Diemen Nederland
36 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

A.Verbeek  (  20e eeuw ).

====================

Koeien op het land.

Aquarel  :  29  x  41,5  cm.

Rechtsonder gesigneerd.

Met passe-partout en lijst  :  43  x  55  cm.

Aquarel in goede staat, de lijst heeft kleine gebruikssporen.

===================================================

Bod
€ 12,00

volgend minimum bod:
€14

Starttijd
Eindtijd
Aantal biedingen
6
Mrspitou
€ 12.00
Etsenshop
€ 10.00
Etsenshop
€ 7.00
Mrspitou
€ 5.00
Mrspitou
€ 3.00
schy
€ 1.00

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Diemen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.