Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
petri-voet-boeket-op-tafel-ets
petri-voet-boeket-op-tafel-etspetri-voet-boeket-op-tafel-ets
Petri Voet, Boeket op tafel, Ets
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
1903 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Petri Voet 1943

Ets door Petri Voet

Voorstelling van een boeket op tafel

Losbladig, beeldmaat 16x21, bladmaat 44x39

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Voet 1978'

Getiteld in potlood m.o. 'Een bos Sedum'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 1,00

volgend minimum bod:
€1

Starttijd
12-10-17 15:38
Eindtijd
23-10-17 15:38
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.