Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
petri-voet-boeket-op-tafel-ets
petri-voet-boeket-op-tafel-etspetri-voet-boeket-op-tafel-ets
Petri Voet, Boeket op tafel, Ets
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
2058 verkochte items

Omschrijving
Petri Voet 1943

Ets door Petri Voet

Voorstelling van een boeket op tafel

Losbladig, beeldmaat 16x21, bladmaat 44x39

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Voet 1978'

Getiteld in potlood m.o. 'Een bos Sedum'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Verkocht

Starttijd
12-10-17 15:38
Eindtijd
23-10-17 15:38
Aantal biedingen
3

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.