Tekeningen / Aquarel Items aflopend
antoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekening
antoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekeningantoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekeningantoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekening
Antoinette van Hoytema, Hooischuur Doorn, Kleurtekening
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
2058 verkochte items

Omschrijving
Antoinette van Hoytema 1875 - 1967

Kleurtekening door Antoinette van Hoytema

Voorstelling van een hooischuur in Doorn

Losbladig op onderbald, beeldmaat 30x24, onderbladmaat 45x34

Niet gesigneerd, wel gedateerd r.o. 'Doorn Aug 19'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Verkocht

Starttijd
12-10-17 15:43
Eindtijd
26-10-17 19:43
Aantal biedingen
9

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.