Tekeningen / Aquarel Items aflopend
antoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekening
antoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekeningantoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekeningantoinette-van-hoytema-hooischuur-doorn-kleurtekening
Antoinette van Hoytema, Hooischuur Doorn, Kleurtekening
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
1903 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Antoinette van Hoytema 1875 - 1967

Kleurtekening door Antoinette van Hoytema

Voorstelling van een hooischuur in Doorn

Losbladig op onderbald, beeldmaat 30x24, onderbladmaat 45x34

Niet gesigneerd, wel gedateerd r.o. 'Doorn Aug 19'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 1,00

volgend minimum bod:
€1

Starttijd
12-10-17 15:43
Eindtijd
26-10-17 19:43
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.