Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
rooskens-zeefdruk-printemps
rooskens-zeefdruk-printempsrooskens-zeefdruk-printempsrooskens-zeefdruk-printempsrooskens-zeefdruk-printemps
Rooskens zeefdruk Printemps.
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
zutphen
64 verkochte items

Omschrijving
Anton Rooskens 1906 - 1976

Ingelijste grote zeefdruk getiteld Printemps.

Stamt uit 1972.

OPlage is 175/200.

Handgesigneerd en genummerd met droogstempel van galery Kalkhaar.

De lijstmaat is 92 bij 75 en de zeefdruk is 78 bij 56 cm.

Code ZZOB

Afgelopen
€ 375,00

Starttijd
23-11-17 13:39
Eindtijd
30-11-17 13:39
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in zutphen

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.