Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
rooskens-zeefdruk-printemps
rooskens-zeefdruk-printempsrooskens-zeefdruk-printempsrooskens-zeefdruk-printempsrooskens-zeefdruk-printemps
Rooskens zeefdruk Printemps.
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
zutphen
57 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Anton Rooskens 1906 - 1976

Ingelijste grote zeefdruk getiteld Printemps.

Stamt uit 1972.

OPlage is 175/200.

Handgesigneerd en genummerd met droogstempel van galery Kalkhaar.

De lijstmaat is 92 bij 75 en de zeefdruk is 78 bij 56 cm.

Code ZZOB

€ 475,00

volgend minimum bod:
€475

Starttijd
12-10-17 18:19
Eindtijd
23-10-17 19:19
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in zutphen

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.