Schilderijen Items nieuw binnen
met-acryl-en-olieverf-ingeschilderde-print-op-linnen-gesigneerd-ingelijst
met-acryl-en-olieverf-ingeschilderde-print-op-linnen-gesigneerd-ingelijstmet-acryl-en-olieverf-ingeschilderde-print-op-linnen-gesigneerd-ingelijstmet-acryl-en-olieverf-ingeschilderde-print-op-linnen-gesigneerd-ingelijstmet-acryl-en-olieverf-ingeschilderde-print-op-linnen-gesigneerd-ingelijst
Met acryl- en olieverf ingeschilderde print op linnen - gesigneerd - ingelijst
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Harderwijk Nederland
81 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Peter Donkersloot 1959

Varken zwarte lijst baroklijst
Techniek: volledig met de hand ingeschilderd glicee en geschilderde baroklijst.
Afmetingen: beeldformaat: 39x29 cm lijstformaat: 57x47 cm
Door de kunstenaar gesigneerd

€ 450,00

volgend minimum bod:
€450

Starttijd
12-10-17 18:19
Eindtijd
19-10-17 22:19
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Harderwijk

Bezorgen met een koerier voor € 33,50

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.