Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
4-zeefdrukken-uit-dezelfde-portfolio-van-brands
4-zeefdrukken-uit-dezelfde-portfolio-van-brands4-zeefdrukken-uit-dezelfde-portfolio-van-brands4-zeefdrukken-uit-dezelfde-portfolio-van-brands4-zeefdrukken-uit-dezelfde-portfolio-van-brands
4 zeefdrukken uit dezelfde portfolio van Brands
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
zutphen
57 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Eugene Brands 1913 - 2002

De nummering is voor alle 4 hetzelfde n.l.35/100

Ze zijn alle handgesigneerd en genummerd.

De werken zijn oningelijst en zijn altijd in map bewaard geweest.

De afmetingen zijn 38 bij 30 cm.

Code ZZOB

€ 795,00

volgend minimum bod:
€795

Starttijd
12-10-17 18:27
Eindtijd
23-10-17 19:27
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in zutphen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.