Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Ingelijste olieverf schilderij op board.
Onduidelijke signatuur (L. Schlagheck?) rechtsonder.
Eigenschap en afmeting:
- Kunstenaar: Onbekend (L. Schlagheck?)
- Datering: Juni 1984
- Techniek: Olieverf op board
- Signatuur: Ja, rechtsonder
- Afmeting afbeelding: 11,5 cm x 20 cm
- Afmeting inclusief lijst: 35 cm x 43 cm
- Conditie: Goed
Schilderij wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.
SKU: S83
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogeveen, Nederland |
Objectlocatie | Hoogeveen, Nederland |
Starttijd | 12-10-2017 om 19:58 |
Eindtijd | 19-10-2017 om 19:58 |