Roger Chailloux - Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 - Verkocht

Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux : Ets en aquatint – Vrije val – Gesigneerd – 1966 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 1!
  • Roger Chailloux (1931-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets en aquatint uit 1966 van de Franse / Nederlandse kunstenaar Roger Chailloux (1931-1977).

-Handgesigneerd, -gedateerd, -getiteld en -genummerd met potlood.

-Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 85.

-Het werk is niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

-Afmetingen: Blad, 87 x 64 cm. Beeld, 64 x 56 cm.

-Uitgegeven door ‘Prent 190’ (zie de info hieronder).

Conditie: Het papier heeft kreukjes m.n. aan de randen.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Roger (Henri Roger Maurice) Chailloux werd op 7 februari 1931 in Den Haag geboren en overleed op 20 november 1977 te Amsterdam. Hij volgde de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam van 1953 tot 1959. Was een leerling van Otto B. de Kat, Walter Clénin en Gé Röling. Hij was in Nederland werkzaam in Den Haag, Haarlem en Amsterdam 1960 - 1977 en van 1938 tot 1947 en 1950-1953 verbleef hij in Parijs, Clermont-Ferrand en Antibes in Frankrijk.

Werkte als abstract schilder en illustrator van onder meer Balzac ( Le chef dóeuvre inconnu) en ontwierp hij decors en kostuums. Hij exposeerde ondermeer in 1959 in Parijs het Musee d'Árt Modern en het Stedelijk Museum (groepstentoonstelling de Grafische) in Amsterdam, Museum Het Prinsenhof te Delft en de Rotterdamse Kunstkring samen met Friso ten Holt en Jef Diederen.

Chailloux wordt samen met Gerard Verdijk e.a. gerekend tot de kunstenaars van de zg Informelen.

Lid van de vereniging de Grafische en Arti en Amicitiea in Amsterdam en Pulchri Studio in Den Haag en de kunstenaars groepen Atol en SCORPIO (of Schorpioen). Zijn werk bevind zich onder meer in het Gemeentemuseum in Den Haag , de Rijkscollectie en particulieren collecties. Staat vermeld in de Scheen en de Scharten.

Titel: “Vrije val”.

Kunstenaar: Roger Chailloux.

Techniek: Ets en aquatint op geschept papier met het Prent 190 preegmerk.

Jaartal: 1966.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Blad, 87 x 64 cm. Beeld, 64 x 56 cm.

Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 85.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Code: ZZZW

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd14-12-2017 om 12:09
Eindtijd27-12-2017 om 21:19
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken