Tekeningen / Aquarel Items aflopend
onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960
onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960
Onbekend : Aquarel / tekening , Ganzen – ca 1960
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Amsterdam
1564 verkochte items

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Een werk uit ca 1960 van, waarschijnlijk, een Nederlandse kunstenaar, op schetsboekpapier geplakt op een vel karton.

-Niet gesigneerd en helaas hebben wij geen informatie over de kunstenaar. Deze tekening zat tussen een verzameling werken op papier uit ca 1940-1970.

-Het werk is niet ingelijst.

-Afmetingen: Karton, 24 x 34 cm. Blad/tekening, 22 x 32 cm.

Conditie: In de rechterbovenhoek van het papier is een hoekje eraf.

Zie ook de foto’s.

Titel: “Ganzen”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Aquarel / tekening op papier.

Jaartal: Onbekend.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Karton, 24 x 34 cm. Blad/tekening, 22 x 32 cm.

Gesigneerd: Nee.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 3,50 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 7,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Verkocht

Starttijd
14-11-17 18:16
Eindtijd
23-11-17 21:16
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Nederland: In envelop: 3,50 euro
Belgie/EU: In envelop: 7,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.