Tekeningen / Aquarel Items aflopend
onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960
onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960onbekend-aquarel-tekening-ganzen-ca-1960
Onbekend : Aquarel / tekening , Ganzen – ca 1960
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Amsterdam
1365 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Een werk uit ca 1960 van, waarschijnlijk, een Nederlandse kunstenaar, op schetsboekpapier geplakt op een vel karton.

-Niet gesigneerd en helaas hebben wij geen informatie over de kunstenaar. Deze tekening zat tussen een verzameling werken op papier uit ca 1940-1970.

-Het werk is niet ingelijst.

-Afmetingen: Karton, 24 x 34 cm. Blad/tekening, 22 x 32 cm.

Conditie: In de rechterbovenhoek van het papier is een hoekje eraf.

Zie ook de foto’s.

Titel: “Ganzen”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Aquarel / tekening op papier.

Jaartal: Onbekend.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Karton, 24 x 34 cm. Blad/tekening, 22 x 32 cm.

Gesigneerd: Nee.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 3,50 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 7,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Bod
€ 1,00

volgend minimum bod:
€3

Starttijd
Eindtijd
Aantal biedingen
1
billy10
€ 1.00

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Nederland: In envelop: 3,50 euro
Belgie/EU: In envelop: 7,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.