Grafiek Items aflopend
aart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akelei
aart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akeleiaart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akeleiaart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akelei
Aart van Dobbenburgh - litho - Bloeiende akelei
Grafiek
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
1127 verkochte items

Omschrijving
Aart van Dobbenburgh 1899 - 1988

Litho chine appliqué uit 1942.

Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Monogram en jaartal in de steen linksonder.

Getiteld  en genummerd 5/20 linksonder.

Beeldmaat 35 x 28 cm. Bladmaat 60 x 43 cm. Losbladig.

Afgelopen
€ 40,00

Starttijd
31-10-17 19:50
Eindtijd
14-11-17 19:50
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.