Grafiek - Handgesigneerd Items aflopend
aart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akelei
aart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akeleiaart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akeleiaart-van-dobbenburgh-litho-bloeiende-akelei
Aart van Dobbenburgh - litho - Bloeiende akelei
Grafiek - Handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
1217 verkochte items

Omschrijving
Aart van Dobbenburgh 1899 - 1988

Litho chine appliqué uit 1942.

Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Monogram en jaartal in de steen linksonder.

Getiteld  en genummerd 5/20 linksonder.

Beeldmaat 35 x 28 cm. Bladmaat 60 x 43 cm. Losbladig.

Verkocht

Starttijd
21-12-17 19:29
Eindtijd
01-01-18 19:29
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.