Grafiek Items nieuw binnen
tjeerd-bottema-1884-1978-kleurenets-kerkgang-in-katwijk-aan-zee
tjeerd-bottema-1884-1978-kleurenets-kerkgang-in-katwijk-aan-zeetjeerd-bottema-1884-1978-kleurenets-kerkgang-in-katwijk-aan-zeetjeerd-bottema-1884-1978-kleurenets-kerkgang-in-katwijk-aan-zee
Tjeerd Bottema (1884-1978): Kleurenets, Kerkgang in Katwijk aan Zee
Grafiek
GEPLAATST DOOR
Heemstede Nederland
25 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Tjeerd Bottema 1884 - 1978

Prachtige kleurenets van Tjeerd Bottema.

Het werk is rechtonder op de ets gesigneerd.

Onlangs is de ets voorzien van een nieuw passe-partout (zuurvrij). Ook de achterkant is voorzien van zuurvrij karton.

De ets is met passe-partout achter glas ingelijst met houten lijst.

Afmetingen:

Ets: 29 x 39 cm

Lijst: 38,5 x 51 cm

Het geheel is in uitstekende staat.

Tjeerd (Tsjeard) Bottema (Langezwaag, 6 februari 1884 – Katwijk, 8 maart 1978) was een Nederlandse schilder, tekenaar, illustrator en boekbandontwerper.
Bottema was leerling op achtereenvolgens de Industrieschool van de Maatschappij voor den Werkenden Stand, de Kunstnijverheidsschool Quellinus en de Rijksakademie van de Beeldende Kunsten te Amsterdam. Hij was onder meer een leerling van August Allebe, Antoon Derkinderen, George Sturm enNicolaas van der Waay.
Hij won in 1907 de Prix de Rome en kon daardoor, na zijn afstuderen aan de rijksacademie, diverse kunstreizen maken naar onder meer Italië, Spanje, Marokko, Frankrijk, Engeland en België. Van 1911 tot 1919 was hij werkzaam te Laren. Daarna vestigde hij zich in Katwijk aan Zee, waar hij tot zijn overlijden in 1978 is blijven wonen.

De ets wordt aangetekend verzonden maar ophalen mag natuurlijk ook.

€ 350,00

volgend minimum bod:
€350

Starttijd
14-11-17 19:41
Eindtijd
24-11-17 19:41
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Heemstede

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.