950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt, zie foto 3. De lijnen tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt, moeilijk te zien op foto’s (alleen op foto 3 enigszins). Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (3/103). In zeer goede conditie, alleen klein vouwtje in de witte marge rechtsonder.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 56cm x 47cm (beeld)
ZZBEL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-3-2018 om 21:36 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:36 |