Grafiek - Handgesigneerd Items aflopend
lou-strik-de-fluitspeler-houtsnede
lou-strik-de-fluitspeler-houtsnedelou-strik-de-fluitspeler-houtsnede
Lou Strik, De Fluitspeler, Houtsnede
Grafiek - Handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
2058 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
Lou Strik 1921 - 2001

Houtsnede door Lou Strik

Voorstelling van een fluitspeler in het park

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x8, p.p.maat 32x24

Gesigneerd in potlood r.o. 'Lou Strik'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Openingsbod  
€ 30,00

 
 
volgend minimum bod: 
€30


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
11-12-17 10:27
Eindtijd
17-12-17 12:27
Aantal biedingen
0
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Nederland: In envelop: 5,50 euro
Belgie/EU: In envelop: 7,50 euro
Buiten EU: In envelop: 7,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.