Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige foto van Jan Wolkers en zijn vrouw Karina, gemaakt en gesigneerd aan de achterzijde door Steye Raviez
Ter gelegenheid van de zevenstigste verjaardag van Jan Wolkers verscheen bij Kunstcentrum Zaandam in samenwerking met de Stichting Uitgeverij Noord-Holland de bibliofiele uitgave Winterbeelden. Speciaal hiervoor maakte Wolkers twaalf zeefdrukken en schreef hij twaalf gedichten. Ook behoorde betreffende foto tot de portfolio. Totale oplage is 250 stuks.
Afmeting van de foto is 21 x 30cm. Foto is in nieuwstaat.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 25-6-2018 om 18:47 |
Eindtijd | 2-7-2018 om 19:32 |