950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote kleuren ets van Ger Lataster uit 1981.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 30 stuks.
De afmetingen zijn: 50.5 x 65 cm en is in goede conditie.
Eventuele verzendkosten € 8.95 (aangetekend/verzekerd).
ZZAL
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 16-1-2018 om 22:39 |
Eindtijd | 3-11-2018 om 21:14 |