950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Dick Elffers uit 1955. Nieuwjaarskaart. Titel: "een gelukkig 1955". Afmetingen kaart : H13.5 X b40. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: Om de voorstelling heen is het werk iets vergeeld.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 30-12-2017 om 1:25 |
Eindtijd | 6-1-2018 om 20:30 |