Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dit kunnen zo maar de meeste vooruitziende naakten van Ger Lataster zijn. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd, een Épreuve d’Artist exemplaar. In mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 51cm (blad), 22cm x 20cm (beeld)
ZZAL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-1-2018 om 12:13 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 20:13 |