950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Map van Armando met twee tekstbladen. In de map hebben de 3 litho's uit de bomenserie gezeten. Titel: Confrontaties tussen potlood en papier. Afmetingen map: H43 x b32 cm. Afmetingen bladen: H40 x b30cm. Conditie: in goede staat. De map heeft hier en daar wat gebruikssporen. De map wordt geleverd zonder de litho's!
ZZOC
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 18-11-2017 om 20:03 |
Eindtijd | 27-11-2017 om 20:03 |