Timo Sarpaneva - Devils Fist - glasobject
Jan Caspar Philips - Portret van Frederik Hendrik naar origineel A. Van Dijk
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige kleuren houtdruk uit 1948
Gesigneerd
Eigen druk
Oplage 2/25
Afmeting blad 50 x 70 cm
Op achterzijde staat vermeld Cornelis van den Eijnde Tastende
In onberispelijke staat
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wanroij, Nederland |
Objectlocatie | Wanroij, Nederland |
Starttijd | 4-1-2018 om 9:23 |
Eindtijd | 11-1-2018 om 9:23 |