950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Marinus Pieter Semeijn
Voorstelling van molens in de zogenaamde Driemanspolder
Losbladig, beeldmaat 26x21, bladmaat 32x24
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mar.P.Semeyn '26'
Getiteld l.o. 'De Driemanspolder'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 11-12-2017 om 10:27 |
Eindtijd | 17-12-2017 om 15:27 |