Grafiek - Handgesigneerd Items aflopend
marinus-pieter-semeijn-de-driemanspolder-ets-26
marinus-pieter-semeijn-de-driemanspolder-ets-26marinus-pieter-semeijn-de-driemanspolder-ets-26marinus-pieter-semeijn-de-driemanspolder-ets-26
Marinus Pieter Semeijn, De Driemanspolder, Ets '26
Grafiek - Handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
2058 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Marinus Pieter Semeijn 1892 - 1978

Ets door Marinus Pieter Semeijn

Voorstelling van molens in de zogenaamde Driemanspolder

Losbladig, beeldmaat 26x21, bladmaat 32x24

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mar.P.Semeyn '26'

Getiteld l.o. 'De Driemanspolder'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00

volgend minimum bod:
€30

Starttijd
11-12-17 10:27
Eindtijd
17-12-17 15:27
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Nederland: In envelop: 5,50 euro
Belgie/EU: In envelop: 7,50 euro
Buiten EU: In envelop: 7,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.