Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dirk Vruggink, zeefdruk uit de map Hommage aan Max Ernst, april 1977, nr. 87 van 100. R.o gesigneerd in potlood, afm. blad 65x50 cm. Een uitgave van raam75, gedrukt door Hans Jansen, Amsterdam, op rives papier 240 grs. In perfecte staat, het is een prachtig blad.
Wordt verzonden tussen twee platen. Aangetekend 17,00, gewoon 15 euro. Onaangetekende verzending is op risico van de koper
info kunstenaar: https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?query=vruggink&start=1, en http://www.dirkvruggink.nl
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland |
Objectlocatie | Waddinxveen, Nederland |
Starttijd | 10-12-2017 om 22:48 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 19:48 |