Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Groot, apart werk van Gijs van Noort uit 1994. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (5/8). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Het werk is ingelijst geweest want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 105cm x 80cm (blad), 99cm x 75cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 1-5-2018 om 14:24 |
Eindtijd | 12-5-2018 om 21:24 |