Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lucebert - ets: Derde gezicht; jaar: 1975. nummer: 110/190; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; voorstelling: h40,5 x b49 cm; afm. blad: h51 x b65,5 cm; uitgegeven door Prent 190.
Het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 22:34 |
Eindtijd | 19-1-2018 om 20:34 |