Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van Willem Minderman. Titel: Spui, Den Haag. Eigen druk. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H25 x b33 cm. Afmetingen ets: H15,5 x b22 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-12-2017 om 9:14 |
Eindtijd | 20-12-2017 om 21:14 |