Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote ets van Bert de Keyser. Titel: Vrouwelijk naakt. Nummer: 17/20. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H44 x b34 cm. Afmetingen ets: H29,5 x b21,5 cm.Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 29-12-2017 om 13:32 |
Eindtijd | 7-1-2018 om 20:37 |