Albert Debois - Lot van 5 gesigneerde litho's - "L'étoile du couchant" - 1978
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Mark Visione - and the shape between
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Dick Elffers uit 1953. Titel: dansend vrouwelijk naakt. Nummer: 3/10. Afmeingen blad: H50 x b 37 cm. Conditie: in goede staat. Linksonder zit een kleine oneffenheid in het papier. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 29-12-2017 om 13:30 |
Eindtijd | 4-1-2018 om 20:30 |