Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Dick Elffers uit 1952. Titel: 't beste voor 1952. Afmeingen blad: H28 x b15 cm. Conditie: in goede staat. Linksonder zit een klein vouwtje in de hoek. Het werk is onder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekst is ook met potloood geschreven.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 28-12-2017 om 16:40 |
Eindtijd | 5-1-2018 om 20:40 |