Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Henk van der Haar. Titel: Speigel. Jaar: 1975. Nummer: 13/101. De litho is linksonder, met potlood, gesgneerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H27 x b44 cm. Afmeting blad: H42,5 x 59,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 5-1-2018 om 23:48 |
Eindtijd | 12-1-2018 om 20:48 |