Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Ank Spronk uit 1975. Titel: De tocht. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: 21/22. Afmetingen incl. passe-partout: h40x b50 cm. Afmetingen werk: H20 x b33 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Starttijd | 12-1-2018 om 0:09 |
Eindtijd | 19-1-2018 om 21:09 |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |