Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
piet-warffemius-zeefdruk-2000
piet-warffemius-zeefdruk-2000piet-warffemius-zeefdruk-2000piet-warffemius-zeefdruk-2000piet-warffemius-zeefdruk-2000
Piet Warffemius - zeefdruk - 2000
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Hoek van Holland Nederland
1739 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
Piet Warffemius 1956

Zeefdruk van Piet Warffemius. Nummer: 23/100.  Jaar: 2000. Afmetingen blad H50 X b65,5. Afmetingen voorstelling H41 X b61. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: In goede staat. 

Openingsbod  
€ 60,00

 
 
volgend minimum bod: 
€60


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
15-12-17 16:05
Eindtijd
22-12-17 20:05
Aantal biedingen
0
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Hoek van Holland

Dit werk kan bezorgd worden via Swift Koeriers binnen Nederland en België: Bekijk hier de tarieven

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.