18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Tekening / Aquarel |
Tekening van Willem Snitker uit 1970. Titel: Wij kregen een zoon en broertje en hij heet Merlijn. Afmetingen blad h33 x b24. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. De tekening is opgevouwen geweest voor een eerdere verzending, dus er zitten vouwen in de tekening.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 20-12-2017 om 19:31 |
Eindtijd | 29-12-2017 om 20:31 |