Siep van den Berg - Siep van den Berg. -Variaties op een thema I - Pentekening. 1980.Handgesigneerd. - Verkocht

Siep van den Berg. -Variaties op een thema I - Pentekening. 1980.Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg. -Variaties op een thema I - Pentekening. 1980.Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg. -Variaties op een thema I - Pentekening. 1980.Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg. -Variaties op een thema I - Pentekening. 1980.Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

Afmetingen beeld: 20,2 X 11.7 cm.

Signatuur:r.o. Handgesigneerd met potlood.

Jaar: r.o. 19 september 1980. met potlood.

De tekening wordt geleverd onder een passe partout van museumkwaliteit.
De afmetingen hiervan zijn 40 X 30 cm. (Dat is dus groter dan op de foto.)

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace  € 12,50 (NL) Naar België € 20,-

ZZZW

ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland
Starttijd26-12-2017 om 8:51
Eindtijd1-1-2018 om 13:51
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken