Sonja Besselink - Ingelijst zonder titel
Ton van Kesteren - ABSTRACTIE / KLEURZEEFDRUK / 70x100cm / SIG
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Peter van den Braken - Toronto - 1958
Type | Tekening / Aquarel |
Afmetingen beeld: 20,2 X 11.7 cm.
Signatuur:r.o. Handgesigneerd met potlood.
Jaar: r.o. 19 september 1980. met potlood.
De tekening wordt geleverd onder een passe partout van museumkwaliteit.
De afmetingen hiervan zijn 40 X 30 cm. (Dat is dus groter dan op de foto.)
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
ZZZW
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 26-12-2017 om 8:51 |
Eindtijd | 1-1-2018 om 13:51 |