Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Peter Hofland - zeefdruk 12/20 - van Seaport Groningen uit 2004 - handgesigneerd
Prachtige zeefdruk in strakke lijst met glas en passe-partout van 51 x 41 cm.
Is handgesigneerd en genummerd.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland |
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 12-12-2017 om 21:19 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 21:19 |