Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman
Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
Jacobus Schijnvoet - Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie: uitstekend.
Editie: 100 ex. nummer 90. Nummer kan afwijken van de foto.
Afmetingen: Vel: 34 x 43 cm. Afbeelding: 11 x 15 cm.
Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 28-12-2017 om 22:47 |
Eindtijd | 1-1-2018 om 22:47 |