Val-Saint-Lambert - Geslepen glazen vaas - Art Deco
Lita van Engelenhoven - Il giorno di festa
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Titel: Cosmical movement
Jaartal: 1983
Afmetingen doek: 90 cm x 88 cm
Oplage: 200 exemplaren
Gesigneerd: In de druk (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op zijde
Ingelijst: Nee
Conditie: In perfecte staat
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 18-12-2017 om 11:52 |
Eindtijd | 23-12-2017 om 20:52 |