Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Syberisch krijt op papier. In prima staat.
Niet ingelijst.
Afmeting: 44 x 35 cm.
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 9-12-2017 om 21:49 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 21:49 |