Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige hand gesigneerde zeefdruk van Cesar Domela.
In zeer goede staat. Nooit ingelijst geweest. In potlood gesigneerd en genummerd.
Editie 26 van 130
1973 naar werk uit 1924
Afmeting 35 bij 25 cm. (Inclusief passe-partout 40 bij 50 cm)
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland |
Objectlocatie | Alphen aan den Rijn, Nederland |
Starttijd | 12-12-2017 om 21:12 |
Eindtijd | 17-12-2017 om 20:12 |