Schilderijen Items nieuw binnen
cees-kortlang-groot-olieverf-op-doek-1993
Cees Kortlang groot olieverf op doek - 1993
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Gorinchem
291 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Cees Kortlang 1926 - 2008

Erg fraai, olieverf op doek van Cees Kortlang uit 1993

Dit typerende werk is gesigneerd en gedateerd rechtonder, incl. kunstenaarslijst.

De afmetingen zijn: 120 x 100 cm en is in zeer goede conditie.

Cees Kortlang werd in 1926 in Harderwijk geboren als oudste zoon in een gezin met drie kinderen en groeide op in Ermelo. Na het doorlopen van de HBS ging hij van 1946-1952 naar de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, waar zijn hoofdvak tekenen was. Hij deed examen maar slaagde echter niet. Via Theo Swagemakers konden Cees Kortlang en zijn toenmalige vrouw een atelierwoning in de Zomerdijkstraat in de Amsterdamse Rivierenbuurt betrekken. Andere bewoners van de Zomerdijkstraat waren Jan Wolkers, Piet Esser, Jaap Hillenius, Mies Hillenius, Theo Swagemakers en Jaap Wagemaker. Met buurman Jaap Wagemaker had Cees Kortlang goed contact, ze dronken elke ochtend samen koffie en deelden een sigaar.

€ 575,00

volgend minimum bod:
€575

Starttijd
12-01-18 23:29
Eindtijd
25-01-18 20:29
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Arkel

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.