Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
dirkje-kuik-litho-casanova-schrijft-memoires
Dirkje Kuik, Litho, Casanova schrijft memoires
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Utrecht Nederland
123 verkochte items

Omschrijving
Dirkje Kuik 1929 - 2008

Litho door Dirkje Kuik. Afmeting papier 56 bij 45 cm. Niet gesigneerd. Titel Casanova schrijft memoires

Afgelopen
€ 50,00

Starttijd
09-01-18 00:37
Eindtijd
13-01-18 00:37
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Utrecht

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 10 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.