Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
gerard-van-rooy-ets-na-de-feestelijkheden
gerard-van-rooy-ets-na-de-feestelijkhedengerard-van-rooy-ets-na-de-feestelijkheden
Gerard van Rooy, ets, na de feestelijkheden
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Utrecht Nederland
130 verkochte items

Omschrijving
Gerard van Rooy 1938 - 2006

Gesigneerd en gedateerd 1970, voor William ( Kuik)  gedrukt door de etser. Formaat 54 bij 74 cm. Linksboven vlek, rechtsonder kreukel.

Afgelopen
€ 30,00

Starttijd
29-01-18 14:45
Eindtijd
02-02-18 19:45
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Utrecht

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 10 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.