Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk is wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Zwei Figuren.
Techniek: Ets op mooi papier.
Oplagenummer: 36/40.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 24 x 19,5 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten (aangetekend): 12,50 Euro. (binnen Nederland) Naar België: 17,50 Euro.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 16-12-2017 om 17:37 |
Eindtijd | 20-12-2017 om 19:37 |