Bouke Ylstra - Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets
Herman Brood - Moeder en Kind - gesigneerd en genummerd 191/350
Rudolf Möller - leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Rotaprint door Aat Veldhoen, gesigneerd met potlood
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 9-1-2018 om 0:37 |
Eindtijd | 13-1-2018 om 0:37 |