Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
aat-veldhoen-rotaprint-vrijend-koppel
aat-veldhoen-rotaprint-vrijend-koppelaat-veldhoen-rotaprint-vrijend-koppel
Aat Veldhoen, rotaprint, vrijend koppel
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Utrecht Nederland
123 verkochte items



Omschrijving
Aat Veldhoen 1934

Rotaprint door Aat Veldhoen, gesigneerd met potlood

Verkocht  

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
09-01-18 00:37
Eindtijd
13-01-18 00:37
Aantal biedingen
1


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Utrecht

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 10 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.