Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
bert-vredegoor-de-bomen-zeefdruk-uit-1991-86-99
Bert Vredegoor, 'De Bomen' zeefdruk uit 1991 86/99
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Arkel Nederland
178 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
Bert Vredegoor 1956

Mooi zeefdruk van Bert Vredegoor. Prentmaat 75 x 35 cm. Verkeert in goede staat. Gedrukt in een oplage van 99 exemplaren, dit is nummer 86. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Arkel of verzonden worden zonder passe partou per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.

Openingsbod  
€ 45,00

 
 
volgend minimum bod: 
€45


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
13-02-18 15:55
Eindtijd
26-02-18 21:55
Aantal biedingen
0
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Arkel

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 18,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.